JOHNYMASAKRA

Utworzono:

05.02.2017

LIDER Z ROŻNIATOWA POKONANY!!!

Nafta Gaz Jodłówka w pięknym stylu pokonała dotychczasowego lidera naszej ligi – Błyskawicę 2:0. Naszej drużynie zwycięstwo zapewnił Krzysztof Olejarz wpisując się na listę strzelców dwukrotnie.

Pierwsza połowa meczu bardzo wyrównana, staraliśmy grać na zero z tyłu. Dobra postawa naszej obrony w najmocniejszym składzie czyściła wszystkie zapędy rywali pod naszą bramkę. Rożniatów miał jedynie dwie okazje strzeleckie: jedną obronił Marek po uderzeniu zawodnika rywali , drugą przerwał Jacek faulem – otrzymując żółty kartonik. Najlepsza okazje na prowadzenie w meczu Nafta miała po rzucie rożnym. Sytuacyjną piłkę miał Kacper po zgraniu głową przez Jacka, lecz nasz zawodnik nie trafił w piłkę.

Druga połowa też była emocjonująca. Po wejściu na boisko Krzysztofa nasza gra w ataku wyglądała lepiej co zaowocowało dwoma bramkami zdobytymi przez tego zawodnika. Rożniatów po stracie bramek nie miał już pomysłu na rozegranie piłki, często tracili piłkę na naszą korzyść. W jednym przypadku zawodnik gości z bezsilności drużyny chciał wymusić karnego, lecz arbiter tego spotkania nie dał się nabrać na takie aktorstwo. Nafta w końcu wywalczyła 3 punkty. Był to najlepszy mecz naszej drużyny w tym sezonie – oby było ich więcej. Wszyscy zawodnicy zapracowali na ten wynik od obrony po pomoc kończąc na ataku. Jednak zawodnikiem meczu można okrzyknąć Krzysztofa Olejarza, który zapewnił nam wygraną. Warto też wyróżnić Gracjana Górskiego i Kubę Kolasę, którzy już po dwóch spotkaniach w naszych barwach wykazują zaangażowanie, walcząc na boisku o każdą piłkę.

Kolejny mecz z KS Manasterzem o 13:00, zbiórka zawodników 11:40.