Autor:

JOHNYMASAKRA

Utworzono:

05.02.2017

W meczu derbowym Nafta pokonała na własnym boisku dobrze spisującą się w tym sezonie drużynęHuragan Rozbórz Długi 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił Piotr Foremny z rzutu karnego, którego wywalczył Krzysztof Olejarz. Całe spotkanie było dość ciekawe, choć padł tylko jeden gol, kibice na brak emocji nie mogli narzekać. Jedynym minusem tego spotkanie była murawa.Spore opady deszczu spowodowały, że jedna strona boiska nie nadawała się do prowadzenie akcji. Druga połowa meczu to lekka dominacja przyjezdnych. Huragan za wszelką cenę chciał strzelić bramkę, lecz nasza defensywa była wystarczająco szczelna. W ostatnich minutach naszą drużynę wyratował Wacław, który obronił strzał za pola karnego pod poprzeczkę. W końcowych minutach gry doszło do przepychanek. Z powodu ostrej gry Gości, nasz zawodnik nie wytrzymał i uderzył prowodyra. Otrzymał za to złe zachowanie czerwoną kartkę. Nafta grając w 10-tkę dowiozła wynik do końca spotkania i cieszyła się z kolejnego zwycięstwa w meczu z drużynami z czołówki.