Sokół Sietesz Gospodarze

Jakub Olszański
Kamil Kiper Junior

Sokół Sietesz

W niedzielnym spotkaniu nasza drużyna rozegrała 11.kolejkę mierząc się na wyjeździe z Sokołem Sietesz. Pierwsze skrzypce w tym spotkaniu odgrywał wiatr. Pierwszą połowę z wiatrem grał Sokół dlatego też częściej przebywał na naszej połowie, my wyprowadzaliśmy kontry. W pierwszych minutach gry nasz obrońca traci piłkę na korzyść rywali i pewnym strzałem napastnik Sokoła pokonuje Sapera. Druga bramka to błąd naszego bramkarza. Zawodnik Sieteszy uderzył zza pola karnego po ziemi na bramkę. Nasz bramkarz nie przyłożył się do złapania tej piłki - strzał przełamał mu dłonie i piłka wpadła do bramki. Nafta najlepszą okazję na bramkę miała przy sytuacji Jakuba Olszańskiego, jednak zawodnik nie przyłożył się do strzału,a piłką nie zmierzała nawet w światło bramki. W tym meczu straciliśmy w 30 minut dwóch zawodników. Dwie kontuzję: Foremny - uraz kostki, Olszański - uraz kolana. W drugiej połowie spotkania rolę się odwróciły, w taki sposób, że rywale pod naszą bramką zagościli tylko kilka razy. Nasza drużyna prowadziła ciągłe ataki na bramkę rywali. Podczas prowadzenie piłki w polu karnym Krzysztof Olejarz został faulowany, a sędzia wskazał na "11". Do piłki podszedł sam poszkodowany pokonując bramkarza Gospodarzy. Bramka Krzysztofowi należała się, gdyż ciężko pracował na wynik w tym spotkaniu, często wracając się do defensywy. Gola na wagę remisu zapewnił Nafcie Olszański Jakub. Za tydzień ostatni mecz tej rundy z Ujezną - obecność zawodników obowiązkowa - 3 punkty muszą u nas zostać! Zapraszamy kibiców na godzinę 11:00.