Autor:

JOHNYMASAKRA

Utworzono:

10.04.2017

Dzisiejsze spotkanie było ważne dla Nafty ze względu na ostatnią porażkę z Gacią 7:1. Spotkanie to miało zweryfikować, czy Nafta tak słabo gra, czy było to jedynie potknięcie. Od pierwszego gwizdka mecz był bardzo zacięty. Piłkarze Nafty i Wojaka walczyli o każdą piłkę nie odstawiając nogi. Obie drużyny stworzyły sobie w przeciągu kilku minut parę sytuacji, lecz bez celnego trafienia. Dopiero w 25 minucie wynik spotkania otworzył Kamil Kiper precyzyjnym strzałem - podaniem obsłużył go Kamil Przepłata. Wojak przystąpił do odrabiania strat. Piękną paradą bramkarską popisał się Marek Przepłata, broniąc strzał z wolnego, wykonanego przed Dawida Tuleje. W jednym z pojedynków między graczem Wojaka a naszym zawodnikiem doszło do spięcia i wzajemnego przepychania. Sędzia podjął decyzję o usunięciu ich z boiska, pokazując im czerwone kartoniki. Obie drużyny grały wówczas w 10-tkę. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił. Po zmianie stron, pierwsze 20 minut to obustronne ataki na bramkę. Trzeba jednak przyznać, że klarowniejsze sytuacje mieli piłkarze Nafty. W jednej z nich, Kacper Kiper z rywalem na plecach, pięknym uderzeniem z piętki zaskoczył obronę Wojaka. Zabrakło mu bardzo niewiele do zdobycia bramki. Piłka trafiła w słupek i toczyła się po linii bramkowej, po czy obrońca Wojaka wybił ją na aut. Po strzeleniu drugiej bramki przez Naftę, Wojak jakby opadł z sił i ich ataki na naszą bramkę były czytelne i rozbijane przez naszą obronę. Kamil Kiper po błędnym wybiciu piłki przez zawodnika Wojaka, przechwycił ją i zamienił ją na bramkę. Z przodu było więcej miejsca dla naszych napastników. Stworzyli oni świetną dwójkową akcję, po czym Kamil Kiper mocnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce, nie dając szans bramkarzowi na udaną interwencję. Asystującym Kamilowi był Kamil Przepłata. W dzisiejszym spotkaniu wszystkie nasze formacje zagrały dobre zawody, grając mądrze i nie tracąc głupio piłki. Ponadto trzeba pochwalić Marka Przepłatę za ładne interwencje i dobrą grę na przedpolu. Dzisiejsze spotkanie cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Było to widać na trybunach, gdzie zgromadziło się około 200 kibiców obu drużyn. Wszystkim kibicom dziękujemy za wsparcie i zapraszamy Was za dwa tygodnie na mecz z Tryńczą, który odbędzie się na naszym stadionie.